Yerel Mahkeme Bilgileri ile Mahkeme Sorgulama

Yerel Mahkeme Bilgileri ile  . İl Adı. Mahmkeme Tür. Mahkeme. Mahkeme Esas No /. Mahkeme Karar No /. Savcılık Esas No /.  ile 118 70 üzerinden mahkeme dosyası sorgulama ile taraf olduğunuz dosyalar hakkında bilgi almak artık mümkün. Tc kimlik numarası ile mahkeme öğrenme ve sorgulama yapılmaktadır Bu işlemi gerçekleştirmek için,davanın göründüğü mahkeme bilgilerini kullanmanız yeterli olacaktır.

 118 70 UYAP mahkeme  sorgulamaservisi ile UYAP’TA kayıtlı sizinle ilgili tüm dosyaların durumu ile bilgileri öğrenebilirsiniz  Mahkeme  sorgulama ile 118 70 üzerinden, taraf olduğunuz dosyalar hakkındaki bilgileri yalnızca dakikalar içinde öğrenebilirsiniz.Mahkeme sorgulama  118 70 üzerinden taraf olduğunuz dosyalar hakkında  telefon ile bilgi almak artık mümkün

Tc  numarası ile dosya  sorgulama  artık cok kolay    118 70 ile  TARAF OLDUĞUNUZ DOSYALARIN  durumunu mahkeme sonucları, mahkemne sonucu ogrenme,  mahkeme tarihi ogrenme artık 118 70 ile hepsi bir telefonun ucunda mahkemenin dosya numarası ile tarafların avukat bilgilerini artık adliyeye gitmeden öğrenebilirsiniz.

ADD YOUR COMMENT

You must be logged in to post a comment.