Mahkeme Sorgulama Mahkeme Sonuç Sorgulama

118 70’i arayarak Mahkeme Sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyada yapılan işlemi öğrenebilirsiniz.118 70′i arayarak Mahkeme Sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri  artık telefonla öğrenebilirsiniz.

118 70’i arayarak Taraf; olduğunuz bir dosyanın numarası ve TC kimlik bilgileri ile mahkeme davası  sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyada duruşma tarihini öğrenebilirsiniz.Ayrıca ‘’118 70’’Mahkeme Sonuç Sorgulama yolu  ile Taraf olduğum bir dosyanın mahkeme sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Telefonla e-imzasız, şifresiz,mobil imzasız, Uyap Mahkeme Sorgulama yolu ile,Adli ve idari mahkemeler ile icra daireleri gibi birimlerce gerçekleştirilen tüm işlemlerden anında haberdar olursunuz.

118 70’ Mahkeme Sorgulama ile hakkımda açılmış bir dava veya icra takibi var mı  yok mu hemen öğrenebilirsiniz, Adli mekanizmalara 118 70’i arayarak mahkeme dosyası sorgulama yolu ile bu bilgilere erişmenizi ve dosyası hakkındaki bilgilerini öğrenmeniz artık çok kolay. . Adliyelere gitmeye gerek kalmadan taraf olduğunuz dosyalar ile ilgili bilgi sahibi olursunuz.

ADD YOUR COMMENT

You must be logged in to post a comment.