MAHKEME DAVASI SORGULAMA

ÇEKİŞMELİ BOŞANMA DAVASI 

Evliliğinizde 1 yılını doldurdunuz. İddialarını delil tanık/şahit delilidir ispat ederek boşanma davası açtınız Dava çekişmeli bir dava böyle bir davada 118 70’i arayarak Mahkeme Davası Sorgulama yolu ile Taraf olduğunuz bir dosyanın diğer tarafların şahitlerini öğrenebilirsiniz.

ANLAŞMALI BOŞANMA DAVASI 

Eşinizden boşanma ve boşanmanın mali sonuçları hakkında anlaşmaya vararak, bu doğrultuda bir protokol hazırlayarak anlaşmalı boşanma davası açtınız 118 70’i arayarak mahkeme dosyası sorgulama olu ile Taraf olduğunuz bir dosyada duruşma tarihini öğrenebilirsiniz.

İdari para cezasına karşı itiraz etmenize rağmen sonuç alamadınız. idari cezanın kaldırılarak iptaline karar verilmesi istemiyle açtığınız davada 11870’i arayarak mahkeme sorgulama yaparak Taraf olduğum bir dosyada davalı idarece savunma verilip verilmediğini öğrenebilirsiniz.

118 70; ile artık sizde trafik sorunu yaşamadan istasyonlarda  saatlerce hiç beklemeden TC kimlik No ile dosya sorgulama yaparak taraf olduğunuz bir dosyanın duruşma gününden temyiz sonucuna kadar her şeyi öğrenebilirsiniz.

 

ADD YOUR COMMENT

You must be logged in to post a comment.