İŞ MAHKEMESİ SORGULAMA

‘118 70’i aradığınızda mahkeme sonucu sorgulama yolu ile  ilgili dosyanın Taraf olduğum bir dosyanın karar türünü öğrenebilirsiniz. 118 70 ile tüm operatörlerden arayarak anında dosya no ile dava sorgulama yapabilirsiniz.

 ’118 70’’  mahkeme sorgulama yolu ile arayarak karar yılı, karar numarası, esas yılı, esas numarası ve karar tarihinden oluşan bilgilerle Taraf olduğum bir dosyanın dava türünü öğrenebilirsiniz Ayrıca yine aynı şekilde 188 70’i arayarak; ilgili uyap dava sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın karar türünü öğrenin.

”118 70′ dava sorgulama ile Taraf olduğunuz bir dosyanın karar türünü  öğrenebilirsiniz. Durun bitmedi. Ayrıca ‘’118 70’’ yargıtaydan dosya sorgulama yolu ile temyiz aşamasında olan bir dosyanın Taraf olduğum bir dosyanın temyize gönderilip gönderilmediğini temyizdeki bir dosyanın Taraf olduğum bir dosyanın temyiz sonucunu öğrenebilirsiniz. 118 70’i arayarak; iş mahkemesi dosya sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri  öğrenebilirsiniz.

118 70  uyap icra sorgulama ile olan bilgiler T.C. Kimlik Numarası ile ilişkili olan dosyaların Adli Birim, Dosya Yıl/No, Açılış Tarihi, bilgileri ile ile Bir icra dosyasında hac olunan malların hangi gün satışa sunulacağını öğrenebilirsiniz.

ADD YOUR COMMENT

You must be logged in to post a comment.